Young Age

Prečo vyskúšať produkty Skeeneffect? Umocnite prirodzenú krásu vašej pleti!

skeeneffect kozmeceutiká nutraceutiká
skeeneffect kozmeceutiká nutraceutiká
Vedeli ste o tom, že až 89 % ľudí je ochotných investovať viac do kvalitnejších prípravkov starostlivosti o pleť? Ak medzi nich patríte aj vy, potom by ste mali spoznať naše produktové rady Skeeneffect vyvíjané na Slovensku. 

Zaujímavosťou je, že aj keď sú mnohé ženy spokojné so svojou súčasnou starostlivosťou o pleť, štatistiky ukazujú, že až 80 % z nich vždy hľadá niečo lepšie. A to je správne! Svojej pleti by ste mali dopriať to, čo skutočne potrebuje

V Skeeneffect vyvíjame kozmeceutiká a nutraceutiká, produktové rady, ktoré pozostávajú z kombinácie krému a výživového doplnku. Držíme sa totiž hesla, že ak chcete mať krásnu, žiarivú a zdravú pleť, nie je dôležité vyživiť ju len zvonka, ale aj zvnútra. A presne o tom je celý náš koncept. 

Predstavenie inovatívnej značky Skeeneffect

Značku Skeeneffect sme založili v roku 2023. Bolo to náročné rozhodnutie? Áno. Pokiaľ chcete v dnešnej dobe vytvoriť niečo inovatívne a niečo, čo sa bude odlišovať od konkurencie, musíte sa nad tým hlbšie zamyslieť. Pri vyvíjaní našich produktových rád sme zúročili naše viac ako 10-ročné skúsenosti s výrobou výživových doplnkov a inovatívnymi zložkami.  

skeeneffect kozmeceutiká nutraceutiká

Do hĺbky poznáme jednotlivé zložky, ich účinky a benefity. Na základe toho sme vyvinuli Skeeneffect krémy a výživové doplnky, ktoré dokážu účinne riešiť rôznorodé nedostatky pleti a zlepšiť celkové zdravie nielen zvonka, ale aj zvnútra. 

Vedeli ste, že: Názov Skeeneffect pozostáva z dvoch slov – Skin, ktoré v preklade znamená koža a Keen, ktoré zase hovorí o horlivosti a sile účinkov? Naším hlavným cieľom bolo vyvinúť kozmeceutiká, ktoré majú pozitívny efekt na krásu pokožky, a tiež aj celkové zdravie. 

Ktorá rada bude vhodná pre vás?

V Skeeneffect nejdeme cestou kvantity, ale kvality. Preto sme na začiatok vyvinuli štyri základné rady, ktorých zloženie sme vyladili do najmenších detailov v spolupráci s dlhoročnými odborníkmi.

Skeeneffect Young Age 

Skeeneffect Youn Age Girls je rada zameraná na redukciu akné a upokojenie pokožky u dievčat do veku 20 rokov. Takisto sú vyvinuté aj produkty Skeeneffect Young Age Boys, ale tie, ako už z názvu vyplýva, sú vhodné pre chlapcov do 20 rokov

Výživový doplnok znižuje nadprodukciu kožného mazu, zvyšuje odolnosť voči oxidačnému stresu, znižuje zápaly kože, zvyšuje  pevnosť kožnej bariéry, podporuje tvorbu kožného mikrobiómu a podporuje produkciu štrukturálnych proteínov a aktivuje kožné bunky, ktoré špecificky vytvárajú kolagén IV a kolagén VII. Vedecké štúdie ukázali, že pri pravidelnom používaní krému sa obvod akné zmenšil o 26,2 %, výška lézií akné sa znížila o 15,0 % a počet lézií po akné sa znížil o 20,7 %.

Skeeneffect Ageless

Táto rada produktov rieši problémy, ako sú vrásky, predčasné starnutie pleti či zmiernenie pigmentových škvŕn. Vhodná je pre ženy vo veku 20 – 50 rokov. Vyvinuli sme ju s ohľadom na správnu výživu a hydratáciu. Obsahuje totiž aktívne zložky, ktoré majú synergické účinky a tie sú zamerané na zlepšenie elasticity pokožky, zmiernenie vrások či obnovenie prirodzenej tvorby kolagénu. 

Vedecké štúdie ukázali, že pri pravidelnom užívaní výživového doplnku nastala 44 % redukcia vrások, o 180 % narástla tvorba vlastnej kyseliny hyaluronovej a kolagénu, o 80 % sa zvýšila hydratácia pokožky, o 26 % narástla elasticita pokožky a o 10 % sa zredukovali tmavé škvrny. Krém zas znižuje drsnosť pokožky tváre o 36 %, redukuje hlboké vrásky na pokožke tváre o 28 % a kontroluje kožnú bariéru.

Skeeneffect Age Miracle

Skeeneffect Age Miracle krém aj výživový doplnok je určený pre ženy vo veku nad 50 rokov a rieši komplexné problémy s pokožkou, predovšetkým jej predčasné starnutie, vyhladenie vrások a doplnenie dôležitých antioxidantov. 

Výživový doplnok Age Miracle podľa vedeckých štúdií efektívne podporuje tvorbu Kolagénov IV a VII, ktoré sú stavebnými prvkami dermálno-epidermálneho spojenia v koži, zabezpečuje 180 % nárast tvorby vlastnej kyseliny hyaluronovej a kolagénu, 80 % zvýšenie hydratácie pokožky, 26 % zvýšenie elasticity pokožky, výrazné zvýšenie hustoty pokožky a znižuje únavu pokožky o 15 %.

Krém zas výrazne zvyšuje hydratáciu pokožky o 33 %, zvyšuje elasticitu pokožky o 20 %, účinne zvyšuje koncentráciu kolagénu, elastínu a živín pokožky, čo vedie k zvýšeniu hustoty pokožky a výrazne znižuje viditeľnosť vrások o 26 %. Okrem toho jeho silná účinnosť vykazuje špecifický vplyv na vertikálne vrásky, ktoré sa redukujú najťažšie. Po 2 mesiacoch sa mierne a hlboké vertikálne vrásky výrazne zmiernia, najmä tie, ktoré sa nachádzajú v oblasti hornej pery.

Skeeneffect a posilnenie celkového zdravia

V Skeeneffect sme sa začali viac zaujímať o udržateľné prírodné produkty, ktoré zdôrazňujú zdravie ako nástroj na dosiahnutie požadovaných výsledkov, ktoré by nás mohli urobiť nielen krajšími, ale aby nám zlepšili celkové zdravie.

Berieme do úvahy jednotlivca, zohľadňujeme všetky faktory, jeho emociálnu a duševnú pohodu, životosprávu, fyzickú aktivitu, spánok, hydratáciu, prevenciu, stres a podobne, aby sme pozitívne ovplyvnili jeho celkové zdravie a pohodu. Preto, naše inovatívne produkty nie sú zamerané len na podporu zdravia pokožky, ale posilnenie celkového zdravia, nakoľko pokožka súvisí s viacerými funkciami v organizme. 

Zaujímavosť: V Skeeneffect pracujeme v spolupráci s odborníkmi – lekármi, ktorí sa špecializujú práve na dermatológiu. Naše produkty sú preto bezpečné a dokážu riešiť aj vážnejšie pleťové nedostatky.

Ingrediencie, ktoré majú hlbší význam

Osvojili sme si princíp holistického prístupu. U nás v Skeeneffect sa holistická krása začína ingredienciami. Našou filozofiou je, prenášať nové vedecké poznatky do reality a prichádzať s novou generáciou výživových doplnkov a starostlivosti o pleť. Novými molekulami podporujeme zdravú a žiarivú pleť zvnútra aj zvonku, tzv. princíp ,,beauty inside & out.“

skeeneffect kozmeceutiká nutraceutiká

Vyvinuli sme kolekciu vedecky podloženej starostlivosti o pleť a perorálnych doplnkov , ktoré sú nabité najvyššími optimálnymi dávkami aktívnych látok, a to bez agresívnych zložiek. Naše aktívne látky v kréme a výživovom doplnku sú formulované na základe molekulárnej vedy, to znamená že aktívne látky pracujú na bunkovej úrovni, využívajú synergie interných mechanizmov v bunkách a tým zaručujú účinnosť finálnych produktov. Kľúčom k vysokej účinnosti našich produktov sú vyššie percentuálne zastúpenia jednotlivých zložiek v porovnaní s cenovo dostupnejšími produktmi. Napríklad, vyšší obsah kyseliny hyalurónovej.

Pár slov na záver…

Mať zdravú pokožku má veľa spoločného s rozhodnutiami, ktoré ľudia každý deň robia. Nezdravé návyky nezakryjete dobrým hydratačným krémom. Starostlivosť o pleť prípravkami Skeeneffect podporuje pozitívnu zmenu s cieľom zlepšiť pleť zvnútra von, namiesto spoliehania sa na nejaký druh „zázračného produktu.“ Starostlivosť o pleť s prípravkami Skeeneffect je prirodzený spôsob, ako môžete vyzerať a cítiť sa lepšie.

V Skeeneffect inovujeme a neustále zlepšujeme naše produkty, dbáme na ekologickejšie spôsoby výroby a podieľame sa na vytváraní lepšej budúcnosti. Túžite po zdravej a krásnej pokožke bez nedokonalostí? Vyskúšajte silu našich biologicky aktívnych látkok v Skeeneffect produktoch a dodajte vašej pleti všetky dôležité živiny, ktoré potrebuje na to, aby bola zdravá, mlado vyzerajúca a bez nedokonalostí, ktoré majú negatívny dopad na vaše sebavedomie.