O SKEENEFFECTE

Značku Skeeneffect sme založili v roku 2023, avšak na trhu s výživovými doplnkami pôsobíme už viac ako 10 rokov. Motivuje nás túžba zlepšovať život ľuďom, ktorí sa chcú opäť cítiť skvele vo svojej koži, vitálne a krásne. Všímame si, že mnohí ľudia sa snažia svoje zdravotné ťažkosti a pleťové nedostatky riešiť produktmi, ktoré síce krátkodobo zakryjú nedokonalosti, no neriešia ich reálnu príčinu. Nijako tak nezlepšujú zdravotný stav a celkovú vitalitu. A práve toto sme sa rozhodli zmeniť.

Názov Skeeneffect v sebe ukrýva slovo Skin (koža) a Keen (horlivý, silný). Prezentuje náš hlavný cieľ – vyvíjať inovatívne produkty so silným pozitívnym efektom na vitalitu a krásu pokožky a celkové zdravie.

ČO ROBÍME

VÝBER ÚČINNÝCH ZLOŽIEK

Sledujeme svetové trendy v oblasti vývoja kozmeceutík a nutraceutík. Na základe nich vyberáme zložky, ktoré použijeme na výrobu našich produktov.

VÝVOJ INOVATÍVNYCH PRODUKTOV

Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami kombinuje inovatívne molekuly a prírodné zložky, ktoré majú vysoký potenciál priaznivo vplývať na kvalitu pleti a celkové zdravie.

TESTOVANIE

Zložky, ktoré používame v našich produktoch, prešli klinickým testovaním a podrobnými analýzami. Máme tak istotu, že budú prinášať citeľné a viditeľné pozitívne účinky.

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV

Transparentne komunikujeme zloženie našich produktov a zrozumiteľne vysvetľujeme, ako jednotlivé látky pôsobia na organizmus. Vytvorili sme produktové rady pre všetky vekové skupiny – mladých, dospelých aj ľudí v pokročilom veku.

SYNERGIA ÚČINKOV

Krása pramení zvnútra. Práve preto ponúkame produktové rady pozostávajúce z prípravkov na vonkajšie a vnútorné použitie, ktorých synergia prináša najviac pozitívnych účinkov.

KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ

Naše produkty obsahujú bio-aktívne látky, ktoré zlepšujú celkové zdravie a pomáhajú znižovať riziko ochorení.

MLADOSŤ A KRÁSA

Nutraceutiká a kozmeceutiká vyživujú pleť, dodávajú jej chýbajúce látky, eliminujú nedokonalosti, udržujú pokožku pružnú a dlhodobo krásnu.

NÁŠ TÍM

Michaela Kučerová

Executive Director/konateľ

Gabriela Glombová

Business Development Director

Andrej Glomba

Sales Director