PORADÍME VÁM

Zloženie našich výrobkov zahŕňa inovatívne molekuly podložené najnovšími vedeckými výskumami, tak, aby sme dosiahli požadovaný efekt výživy pleti zvnútra aj zvonka. Výživový doplnok obsahuje zložky, ktoré napomáhajú pleti k jej prirodzenej hydratácii, elasticite, podporujú tvorbu kolagénu v pleti. Krémy zase vyživujú pleť vo všetkých jej vrstvách, s cieľom dosiahnuť žiadaný efekt.

Skeeneffect ponúka revolučný koncept synergie vnútornej a vonkajšej starostlivosti, ktorej výsledkom je svieža, krásna pleť v každom veku a celkový pocit harmónie a vnútornej vitality.

Pre kohokoľvek, komu záleží na svojom zdraví a vnútornej harmónii, ktoré sa budú odrážať navonok v jeho pôvabe a príťažlivosti.

Premium pack je optimálne riešenie pre všetkých, ktorí sa rozhodnú používať prípravky Skeeneffect. Kombinácia krému a výživového doplnku poskytuje organizmu všetko to, čo je potrebné, aby sa želaný výsledok vonkajšieho pôvabu a vnútornej vitality dostavil čo najskôr a vytrval.

Naše produkty vznikali v spolupráci kolegov, odborníkov na nutraceutiká a kozmeceutiká. Prinášajú ideálne kombinácie inovatívnych molekúl a prírodných zložiek, ktoré prešli klinickým testovaním a podrobnými analýzami. Máme tak istotu, že budú prinášať viditeľné účinky. Výsledky klinických štúdií boli publikované pri pravidelnom užívaní 6-8 týždňov, preto by sme vás chceli poprosiť o trpezlivosť, výsledky sa dostavia.

S akoukoľvek otázkou ohľadom správnej voľby prípravku sa môžete obrátiť na nás prostredníctvom kontaktov zverejnených na našom webe, prípadne nám napíšte svoju otázku cez sociálne siete.

Výrobky nemajú obmedzené použitie, je možné užívať ich dlhodobo.

Krém je vhodný na aplikáciu po ranom a večernom ošetrení pleti.

Podmienky skladovania sú uvedené na obale.

Koncept „inner beauty“ znamená, že krém vyživuje pleť zvonka a výživový doplnok zvnútra.

Priaznivé účinky našich produktov sú potvrdené publikovanými štúdiami v odbornej literatúre a klinickými štúdiami výrobcov aktívnych látok. O jednotlivých látkach sa dozviete viac v našich blogových článkoch.

Nenašli ste správnu odpoveď? Kontaktuje nás.