Age Miracle

Eternalyoung® – Prvá rastlinná zložka, ktorá spomaľuje starnutie pleti zvnútra

Hovorí sa, že vek je len číslo. No v dnešnom uponáhľanom svete si práve krásne a mladistvé tváre získajú väčšiu pozornosť. Je preto prirodzené, že mnohí ľudia hľadajú účinné spôsoby, ako udržať svoju pleť vitálnu a zdravú. A práve tu vstupuje do hry príroda s riešením – prípravok Eternalyoung®. Tento revolučný produkt na báze rastlinných zložiek sľubuje spomaliť starnutie pleti zvnútra a priniesť mladistvý vzhľad bez potreby invazívnych procedúr.

S pribúdajúcim vekom bunky našej pokožky začínajú strácať niektoré zo svojich funkčných charakteristík. Znižuje sa prirodzená produkcia kolagénu, elastínu a kyseliny hyaluronovej. Výsledkom je zvýšený výskyt viditeľných známok starnutia, ako sú vrásky, suchosť alebo ochabnutosť.

Eternalyoung® bol špeciálne vytvorený na základe rozsiahleho výskumu a predstavuje holistický prístup k podpore kvality pokožky zvnútra. Môže sa pochváliť harmonickým spojením rastlinných extraktov z granátového jablka, sladkého pomaranča, púštneho ženšenu a exotickej rastliny gotu kola, ktoré boli starostlivo vybrané pre svoje synergické účinky na omladenie pleti.

Eternalyoung® udržuje pleť v mladšom stave tým, že odďaľuje procesy starnutia buniek. Štúdie in vitro, ako aj nedávna klinická štúdia potvrdili, že táto unikátna kozmeceutická zmes má schopnosť:

  • posilniť funkciu kožnej bariéry,
  • spomaliť proces starnutia a predĺžiť životnosť buniek pokožky, čo vedie k žiarivejšiemu a mladistvejšiemu vzhľadu (1),
  • stimulovať regeneráciu a účinne spomaliť rýchlosť skracovania telomér,
  • bojovať proti vnútorným a vonkajším faktorom zodpovedným za starnutie pleti (1).

Bunky v pokožke nestarnú všetky súčasne. Každá jedna má svoje vlastné biologické hodiny, ktoré predurčujú jej čas odchodu. Tento proces sa nazýva senescencia a je riadený tzv. telomérmi, ktoré sú súčasťou DNA každej bunky.

Teloméry sú opakujúce sa základné jednotky DNA. Tvoria akési „čiapky“ na koncoch chromozómov počas delenia buniek. Ako sa bunky delia v priebehu času, teloméry sa skracujú a keď sa dĺžka telomér skráti na minimum, bunky zastavia svoje delenie a stanú sa z nich senescentné, čiže staré bunky pripravené na likvidáciu. Starnúce bunky sa hromadia s vekom v koži a spôsobujú pokles funkcie aj vzhľadu kože, čo vedie k zníženiu prirodzeného samoobnovovacieho potenciálu pokožky a redukcii kolagénových a elastínových vlákien.

Eternalyoung® patrí medzi látky, ktorým sa hovorí tzv. senolytiká. Tieto látky pomáhajú telu odstraňovať staré a poškodené bunky a uvoľňujú cestu novým a zdravým bunkám.

Výsledky klinickej štúdie ukázali, že denný príjem iba 225 mg Eternalyoung® stačil na to, aby sa dosiahlo viditeľné a štrukturálne zlepšenie pokožky a zredukovali sa známky starnutia už po 4 týždňoch užívania (2). To zahŕňa vrásky, hyperpigmentáciu, hrúbku dermy, elasticitu a bariérovú funkciu kože. Tiež zlepšila nerovnomernú pigmentáciu pokožky, ako je redukcia tmavých škvŕn a celkovo zlepšila žiarivosť pokožky, čo má za následok zdravší lesk.

Účastníčky štúdie, ktoré konzumovali Eternalyoung® uvádzali, že ich pokožka pôsobila “žiarivejšie, zdravšie a mladšie”.

Niektoré výsledky klinickej štúdie ukazujú obrázky:

  • zlepšenie hĺbky vrások, elasticity, pevnosti,
  • Viditeľná redukcia tmavých škvŕn
  • Zlepšenie hrúbky pokožky

Eternalyoung®  je unikátnym spojením prírody a moderného výskumu v oblasti starostlivosti o pleť. Jeho zloženie na báze rastlinných zložiek poskytuje širokú škálu benefitov pre pokožku, vrátane spomalenia starnutia a zachovania jej mladistvého vzhľadu. Ak hľadáte bezpečný a účinný spôsob, ako udržať svoju pleť krásnu a zdravú, komplex Eternalyoung®  je tou správnou voľbou.

Referencie:

[1] Quiles J, Cabrera M, Jones J, Tsapekos M, Caturla N. In Vitro Determination of the Skin Anti-Aging Potential of Four-Component Plant-Based Ingredient. Molecules. 2022; 27(22):8101. https://doi.org/10.3390/molecules27228101

[2] Nobile, V., Schiano, I., Germani, L., Cestone, E., Navarro, P., Jones, J., & Caturla, N. (2023). Skin Anti-Aging Efficacy of a Four-Botanical Blend Dietary Ingredient: A Randomized, Double Blind, Clinical Study. Cosmetics, 10(1), 16. https://doi.org/10.3390/cosmetics10010016